Navigace

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

QR kód

Kontaktní informace o CNE.

kontaktní informace pro Vaše mobilní zařízení

klikněte na obrázek pro zvětšení

Zakládající člen ČFA

Jsme členem České fotovoltaické asociace, o. s.

Člen AVTČ

Jsme členem Asociace pro využití tepelných čerpadel

Aktuální počasí

Počasí dnes:

28. 4. 2024

obl

Bude polojasno až oblačno. Denní teploty 15 až 19°C. Noční teploty 8 až 4°C.

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Datum a čas

Dnes je neděle, 28. 4. 2024, 9:32:55
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Kariéra v Czech Nature Energy

Nabídka zaměstnání na pozici Obchodní reprezentant v oblasti energetiky.

• Myslíte, že máte obchodního ducha a zajímáte se o alternativní
   zdroje energie?
• Rádi byste ostatním pomohli uspořit energii a přispět tak k ochraně
   životního prostředí?
• Máte rádi moderní techniku?

Pokud jste na většinu otázek odpověděli kladně, máme právě pro Vás nabídku práce v našem mladém kolektivu společnosti CZECH NATURE ENERGY a.s.

Popis pozice:
- Vyhledávání obchodních příležitostí ve svěřeném regionu (západní a střední Čechy)
- Samostatné vedení jednání za účelem prodeje energeticky šetrných zdrojů energie
- Informační servis obchodního, technického a ekonomického charakteru zákaznické
   veřejnosti
- Technická, cenová a formální příprava nabídek
- Každodenní přímý kontakt se zákazníky (osobní, telefonický, emailový)
- Sledování vývoje, trendů, novinek, konkurence v odvětví
- Spolupráce při marketingových aktivitách (účast na veletrzích, konferencích atd.)

Požadujeme:
- Úplné SŠ nebo VŠ vzdělání ideálně technického nebo obchodního směru
- Dobré vyjednávací a přesvědčovací schopnosti
- Obchodní myšlení a aktivní přístup k práci
- Uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, CAD)
- Základní znalost Aj/Nj
- Orientace v oboru elektrotechnika a tepelná technika výhodou
- Praxe na obdobné obchodní pozici výhodou
- ŘP sk. B, ochota cestovat

Nabízíme:
- Zajímavou práci ve stabilní společnosti
- Práce v mladém kolektivu
- Motivující finanční ohodnocení s propracovaným bonusovým systémem
- Firemní benefity (mobilní telefon, notebook, služební vozidlo)
- Komplexní zaškolení a odborné vedení
- Standardní zázemí pro obchodní činnost (kancelář, zasedací místnost)
- Práci na plný pracovní úvazek

Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete prosím do 22.3.2013 Váš životopis na adresu info@cne.cz
Vybraní uchazeči budou poté pozváni k osobnímu pohovoru.